درباره شرکت گرسان

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 درباره گرساندرباره شرکت گرسان (Gersan)

شرکت Gersan در سال 1980 در کشور ترکیه تاسیس شده است این شرکت  با در اختیار داشتن کارخانه ای به مساحت 50000 مترمربع در شهرک صنعتی توزلا در شهر استانبول یکی از بزرگترین شرکت های حاضر در بورس ترکیه و یکی از پرچم داران صادرات در این کشور می باشد.

این شرکت در حوزه های تولید باسداکت ، سینی و نردبان کابل ، تجهیزات سیستم ارت ، تابلوهای برق ، شارژر های اتومبیل های برقی ، سیستم های روشنایی معابر و غیره فعالیت گسترده دارد.

به دلیل حضور Gersan در بازار های بین المللی از جمله اروپا و آمریکا این شرکت ملزم به رعایت استانداردهای بین المللی ،و اخذ تائیدیه های معتبر بوده است لذا تمامی تجهیزات وارداتی به ایران دارای بالاترین کیفیت ساخت و بروزترین Type Test ها و تائیدیه ها از شرکت ها و موسسات معتبر جهانی می باشد.

شرکت مانا کنترل سیستم در سال 1389 موفق به اخذ نمایندگی انحصاری باسبارهای (BUSBAR) فشار ضعیف و فشار متوسط مارک گرسان (GERSAN) در ایران شد. و سرانجام با تلاش و کوشش فراوان و در راستای اشتغال زایی در کشور عزیزمان و سرمایه گذاری داخلی و خارجی در سال 1392 موفق به اخذ مجوز تولید تحت لیسانس این شرکت گردیده است و همینک بخش عمده ای از محصولات گرسان در واحد تولیدی این شرکت در تبریز تولید می گردد.