باسداکت شرکت داروسازی آریوژن

باسداکت شرکت داروسازی آریوژن

آریوژن یک کارخانه تولید دارو واقع در تهران می باشد. در پروژه نصب باسداکت کارخانه تولید دارو آریوژن ۵ خط باسداکت ۱۰۰۰ آمپری از تابلو به تجهیزات کارخانه متصل گردیده است.

نیرورسانی کلیه دستگاههای کارخانه و چیلرهای حرارتی و برودتی توسط این پنج خط تامین می گردد که مجهز به کلیدهای اتومات ۱۰۰۰ آمپری جهت جداسازی و حفاظت لاین های باسداکت به صورت جداگانه می باشد.

جعبه انشعاب های پروژه بسته به کاربری آن و تغییر محل دستگاه ها قابلیت جابجایی راحت و آسان را دارد. جنس هادی باسداکت ها در این مجموعه آلومینیوم بوده و بدنه آن آلومینیوم اکسترود شده می باشد که در برابر خوردگی مقاوم است. از این استاندارد باسداکت در محیط هایی استفاده می گردد که نیاز به مقاومت در برابر خوردگی می باشد.

با نقشه برداری بسیار دقیق توسط تیم نقشه برداری مجموعه مانا کنترل سیستم این خطوط از معارضات معماری عبور کرده و اتصال تجهیزات و تابلو برق را میسر نموده است. در پروژه های نصب و اجرای باسداکت بسته به نیاز مشتری و نوع معماری محل طراحی متفاوتی به کار برده می شود. 

طراحی و نقشه کشی باسداکت سفارشی بر حسب نیاز مشتری یکی از مزیت های شرکت مانا کنترل سیستم می باشد که دست شما را در انتخابی آگاهانه بازتر نگه می دارد.باسداکت شرکت داروسازی

تاریخ

15 دی 1399

مجموعه ها

پروژه ها, پروژه های اجرا شده, باسداکت, باسداکت گرسان, پروژه باسداکت